İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Neler Yapıyoruz?

NELER YAPIYORUZ ?

Yatırım Yönetimi
REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık firması olarak Ayvalık ve Türkiye'deki yatırımlarınıza yön verebilir, yönetimlerini üstlenebiliriz karlı ve güven içinde yatırımlar yapmanızı sağlayabiliriz.
Konut, Arsa ve Arazi Geliştirme
Ayvalık ve çevresinde  gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünüyorsanız sizin için sürekli güncellediğimiz ya da size özel olarak geliştirebileceğimiz emlak portföyümüzden yararlanabilirsiniz.
İnşaat
Ayvalık ve çevresinde inşaat yapmayı düşünüyorsanız, size uygun arsa, modern projeler, iç ve dış tasarımlar ve profesyonel çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.
Satılık Emlak
REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık; Ayvalık ve çevresinde satılık konut, (daire, villa, yazlık vb) iş yeri, turistik tesis, arazi, arsa, zeytinlik gibi onlarca çeşitli gayrimenkul portföylerimiz arasındadır. Gayrimenkulünüzü satmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Tüm satılık mülklerimizi buradan inceleyebilirsiniz.
Kiralık Emlak
Satılık gayrimenkullerin yanı sıra kiralık gayrimenkul portföyümüzle de hizmet veriyoruz. Gayrimenkul kiralamak ya da kiraya vermek istediğinizde bizimle iletişime geçebilir, onlarca portföyümüzden yararlanabilir yada seçkin emlak portföyümüzde emlağınızı listeletebilirsiniz.
Diğer Hizmetlerimiz
REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık; emlak alım satımı, kiralanması gibi hizmetlerinin yanı sıra satış öncesi, sonrası yada profesyonel danışmanlık hizmetlerimiz gibi bir sürü konuda size destek sağlar.

Eşi benzeri olmayan işletme modellerimizle, siz REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık ayrıcalıklarını yaşarken, gelir elde etmenizi sağlayarak, sizlere daha önce benzeri düşünülmemiş bir kiralama sistemi sunmaktayız…
Firma olarak iki farklı kiralama modeli ile hizmet vermekteyiz.

1) HASILAT BAZLI KİRALAMA MODELİ
Ayvalık ta gayrimenkul sahibi olma ayrıcalığını kazanan  müşterilerimize eşsiz bir kazanç modeli olarak sunulan ilk modelimiz Hasılat Bazlı Kira Modelidir.
Hasılat Bazlı Kira Modeliyle müşterilerimiz yatırımlarını çok kısa bir zamanda geri alabilmektedirler.
Bu işletme modelinde mülk sahibi işletme ortaklığı yaparak, Mülkünü kullanmadığı tarihleri belirler ve  kısa dönemli kiralamalar ile müşterilerine mülkünü bizler aracılığı ile  kiralar.
Elde edilen gelirin % 50’i mülk sahibine % 50 si ise REPAL Emlak Yatırım danışmanlık İşletmesine pazarlama, işletme, bakım, temizlik ve çeşit hizmetlerin giderleri için kalmaktadır.
Bu işletme modeli ile gayrimenkul sahipleri yüksek gelir elde etme fırsatı yakalarken REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık üyesi olmanın ayrıcalığını yaşayacak ve bir yandan da gelir elde edeceklerdir.

2) GARANTİLİ KİRALAMA MODELİ
REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık ile çalışma ayrıcalığına sahip olan Gayrimenkul sahiplerine sunulan işletme modellerimizden ikincisi  ise Garantili Kiralama Modelidir.
Bu işletme modeli riski sevmeyen müşterilerimiz için düşünülmüştür.
Mülk sahipleri yaz ve kış dönemlerinde birer hafta mülklerini kullanmak şartıyla 12 ay boyunca REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık yönetimine garantili bir kira bedeli almak üzere teslim ederler.
Bu garanti verilen kira bedeli senelik olarak Mülk sahibine dönem bitiminde verilir ve sözleşme Mülk sahibinin dileğince yenilenebilir.
Bu model risk taşımadığından Gayrimenkul sahibinin kazancı, diğer modelimize göre daha az olacaktır.
Hasılat Paylaşımı ve Garantili Kiralama modellerimizle  ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız...

Merak ettiğiniz konular ya da detaylı bir görüşme için lütfen bizimle iletişime geçin.

0 266 324 65 60

repalemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir