İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Danışmanlık Hizmetleri

DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Piyasa bilgimize ve deneyimimize güvenin!
Repal Emlak Yatırım Danışmanlık her zaman müşterileri destekler ve her zaman gayrimenkul alımı ile ilgili herhangi  bir konuda belirli tavsiyeler vermeye hazırdır. Personelimiz geniş bir deneyime sahiptir.
Ayrıca hukuki, mali ve genel konularda profesyonel danışmanlık hizmetlerimizle gayrimenkul yatırımlarınızda sizlere destek olmaktayız. Firma olarak yatırımcılar için en karlı yatırım araçları bulmak konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.
Müşterilerimiz bizim için önemlidir!
Yatırımcı, Emlak Alıcısı ve Kiracılarımız bizim için her biri aynı öneme sahiptir. Firma olarak satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle tüm müşterilerimize aynı özenle destek sağlamaktayız. REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık ile iletişim kurmanız halinde çalışanlarımız ya da Satış Danışmanlarımız tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.
Satın alma sürecince tüm evrelerde yanınızdayız;
Hava Limanı transferleri,
Araç Kiralama,
Konaklama,
Satın Alma İşlemlerinin Takibi,
Banka Hesabı Açılması,
gibi bütün işlerinizde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Firmamız sizlere bir mülk aldığınızda her türlü desteği sağlayacaktır. Satış sonrası mobilya seçimi, sigorta, konut yönetimi, konut bakımı ve benzeri gibi konularda servislerimizden yararlanabilirsiniz. Eğer inşaat halinde olan bir projeye yatırım yaptıysanız, sizlere firmamız tarafından  bilgi ve gelişim süreci hakkında düzenli raporlar sağlanacaktır.
Lütfen bize ulaşın !
Herhangi bir sorunuz varsa, sitemizde anlamadığınız, sizin için yeterli olmayan bir bilgi olduğunda yada tam olarak sizin sorularınıza cevap bulamadığınızda bizi aramaktan çekinmeyiniz, konularında deneyimli kadromuzla sorularını içtenlikle ve samimiyetle yanıtlayacağımızdan ve sizlere yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.
Ayvalığın çeşitli bölgelerinde bulunan Gayrimenkullerle ilgili,
Emlak piyasaları ile ilgili,
Hukuki ya da Mali konularda,
Yatırımlarınızla ilgili konularda,
Uzmanlarımız sizlere her konuda yardımcı olmaya çalışacaklardır.


NEDEN REPAL ?
Yatırımcılar İçin
REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık, yatırımcıları için günün koşullarına göre en iyi seçimi yaptırmakla birlikte her yatırımcısını ihtiyaç ve beklentilerine göre hareket etmektedir. Firma olarak tüm yükümlülüklerini yerine getirmekte ve bunu yaparken, zamanlı, hızlı sonuç alınabilecek gayrimenkul, inşaat ve yatırımlar için geniş fırsatlar sunmaktayız.

Satın Alımlarda
Müşterilerimizin her biri bizim aynı derecede önem arz etmektedir. Bu yüzden geniş ve özellikli bir  portföyümüzle, müşterilerimizin,  ihtiyaç ve isteklerini karşılamak için çalışıyoruz ve her müşterimiz için bireysel bir yaklaşım sergiliyoruz. Bizim amacımız sadece tüm gereksinimlerinizi karşılayan konut seçmek değil, aynı zamanda ; Ayvalık’ta emlak edindiğinizde ev bakımlarınızı, mobilya satın alırken ücretsiz danışmanlık,evinizin kiralanması, evinizin tekrar satılması gibi tüm hizmetleri firma olarak sunmaktayız.
Ayrıca, tüm satışlarımızda müşterilerimizi en yüksek karlılıkla yatırımlar yaptırırken, bunu sürekli kılabilmek içinde indirimde olan, uygun fiyatlı olan veya acil satılık olan gayrimenkulleri takip ederek müşterilerimizi bire bir bilgilendirmekteyiz.
Kiralamalarda
Firmamız Ayvalık bölgesinde en iyi  kiralama sistemlerinden sezonluk yazlık amaçlı daire, villa kiralama sistemini kurmuş bulunmaktadır.
Ülkemizde tatil anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiğimiz ” Villa Tatil” ,  ” Evde Tatil” kurgusu Türkiye ekonomisine katma değer, ailelerin bütçelerine artı değer sağlamaktadır.
Çözüm Ortaklarımız
Dünyanın ve Türkiye’nin çeşitli noktalarında bulunan çözüm ortaklarımız bizim işimizin çok önemli bir parçasıdır, bu nedenle en etkili bir biçimde siz müşterilerimize hizmet etmeye çalışırken çözüm ortaklarımızdan aldığımız destekle en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız.
Eğer sizde bir emlak acentesi iseniz dünya çapındaki diğer  ortaklarımız gibi sizde bizimle işbirliği yaparak çözüm ortağımız olabilir daha verimli çalışma fırsatlarından ve bilgi desteğimizden yararlanabilirsiniz.
Web sitemize Acenta olarak kayıt olabilir, size özel içeriğimize ulaşabilir, kendi portföylerinizi web sitemizde yayınlayabilir ve böylece dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan Emlak Yatırımcılarına, Emlak Arayanlara ya da Emlak Kiralamak isteyenlere kolayca ve direk olarak ulaşabilirsiniz.

Eğer portföyümüzde bulunan gayrimenkullerle ilgileniyorsanız, ya da her hangi biri ilginiz çekti ve görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek gayrimenkulü görmek için randevu alabilirsiniz. Bütün Gayrimenkul Danışmanlarımız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaklardır.
 Firma olarak biz, size otel rezervasyonu da dahil olmak üzere, tur organizasyonu ile uçak biletleri, havaalanı transferlerinin organizasyonu ve Ayvalık’ta ki tüm konaklamanız boyunca size eşlik edeceğiz.

Hizmet Talep Formu

Gayrımenkul
0 266 324 65 60

repalemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir